Artúr és a hírnév

Kérjük segítsd a munkánk az ADÓD 1 százalékával!

 
 
Az 1%-od kicsinek tűnhet, ám Árváinknak hatalmas segítség lehet 2️⃣0️⃣2️⃣5️⃣-ben is! 🐶😽🔜🤲

Ha szimpatizálsz menhelyünk hitvallásával, tevékenységével s mindazzal, amit az elesett és hontalan kutyáért, cicákért teszünk kérjük, a Szentendrei Árvácskát jelöld majd meg a személyi jövedelemadó nyilatkozatodban MÁJUS 20-ig. ✅

🖱A leggyorsabban ezt online teheted meg a https://eszja.nav.gov.hu oldalon.
🏡Bővebb információt pedig itt találsz: https://arvacska.hu/penzadomany/#szja
 
 
 
 

Emlékeztek még Zsigára? Egy önkéntesünk Kata fogadta Őt örökbe:

Lassan 2 hónapja annak, hogy Zsigát örökbe fogadtam, mégis olyan, mintha régebb óta lennénk együtt. Persze, ha belegondolok ez bizonyos tekintetben igaz is, hisz már évek óta ismertem őt a menhelyről.

Zsiga elképesztő azért, mert hihetetlen jámborság, türelem, érdeklődés jellemzi, nyitott az új dolgok iránt, tanulja és alkalmazza, amit kell (így 14 és fél éves korára).

Léna kutyust még tavaly fogadták örökbe menhelyünről a csoda-Gazdik, jól érzi magát, előszeretettel kirándul családjával, játszik a szomszéd kutyussal.

A Gazdi elmondása szerint hihetetlenül okos, mindent elsőre megért. Hazabútorozása óta az ivartalanításon is átesett.

Boldogság! Dorka – Dorothy – nagyon hamar beilleszkedett a családba. Simlivel – aki szintén Árvácskás kutyus – jókat játszanak rohangálnak a kertben, utána jólesik neki a pihenés a kisajátított fotelban. ….és a két cicával is jól kijön! Nagyon kedves, barátságos, imádnivaló drágaság! 

Alex viszonylag több időt töltött nálunk így, különös öröm volt, amikor rátalált az álomgazdi, így nagy boldogság volt kapni visszajelzést róla, hogy is érzi magát a kis exvédencünk.

Beszéljen helyettünk a boldog gazdi: Örömmel újságoljuk, hogy Alex, a gyönyörű fekete németjuhász napok alatt beilleszkedett az életünkbe, és immár családunk elválaszthatatlan tagja!

Gazdisodott kutyánk Sába, a képek alapján igazán jól érzi magát az új otthonában. Mindkét gazditól érkeztek édesebbnél édesebb képek és kis üzenetek is, hogy mennyire imádják egykori védencünket.

Nagyon szeretjük ezeket olvasni és viszont látni így a kisállatokat, nagy öröm ez nekünk!

Légy az önkéntesünk!

Helyszínen (pl.: kutyasétáltatás, kertészkedés) és távmunkában is (pl.: pályázatírás, adománygyűjtés) hasznos lehetsz. Jelentkezz a szentendre@arvacska.hu címen!

További részletek ebben a menüpontban.

                  

Pin It on Pinterest

Share This